23 Styczeń 2018    |    Maria, Ildefons, Rajmund

menu górne

  • ASF

    UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

  • SIR

    Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

  • Hotele SODR

    Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

  • Zapraszamy do SODR

    Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Świętokrzyskie smaki podczas finału konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Świętokrzyskie smaki podczas finału konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”W słoneczny niedzielny dzień 19 czerwca przy Makro w Kielcach odbył się finał XVI edycji konkursu wojewódzkiego „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na najlepszy regionalny produkt żywnościowy województwa świętokrzyskiego. Uczestniczący w nim rolnicy i producenci zaprezentowali 51 regionalnych i lokalnych produktów żywnościowych, z których aż 24 zostały nagrodzone. Przyznano 12 nagród głównych i 12 wyróżnień w czterech kategoriach: produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego, pochodzenia roślinnego, napoje regionalne, inne produkty regionalne.


W tym samym miejscu i czasie przeprowadzony został konkurs na „Najlepszy Produkt Tradycyjny Regionu Gór Świętokrzyskich” realizowany na potrzeby projektu Świętokrzyska Kuźnia Smaków. Miał za zadanie wyłonienie 5 najlepszych produktów, dla których nagrodą będzie opracowanie wniosków o wpis na Listę Produktów Tradycyjnych MRiRW.

Jury pod przewodnictwem Izabelli Byszewskiej – koordynatora krajowego Konkursu – bardzo skrupulatnie oceniało przygotowane produkty. Istotną rolę odgrywał związek z regionem świętokrzyskim, pochodzenie wykorzystanych składników i tradycyjna receptura.

Niektóre produkty regionalne, biorące udział w konkursie, można było kupić na organizowanym corocznie jarmarku „Świętokrzyskie Smaki”. Swoją ofertę zaprezentowali też laureaci poprzednich edycji konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Komisja Konkursowa nagrodziła w sumie dwadzieścia cztery produkty biorące udział w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, przyznając:


Nagrody główne

  1. Kiełbasa swojska opatowska, Marek Kędziora, Ubój i Przetwórstwo Mięsno-Wędliniarskie, Opatów 
  2. Salceson z Okoła - Walczyk Jerzy, Okół, powiat ostrowiecki
  3. Szczupak „Pomykowski” z Bud, Grzegorz i Teresa Wójciccy, Gospodarstwo Rybackie „Budy”, Służów, powiat buski 
  4. Kozi twarożek z Ponidzia, Agnieszka Kobryń i Jacek Pietrusiewicz, Farma Jaga, Zakamieńskie Sery Kozie, Bogucice Drugie, powiat pińczowski
  5. Miód wielokwiatowy wiosenny „Miód tysiąca kwiatów”, Jacek Mogielski, Koło Pszczelarzy Pieradła, powiat kielecki
  6. Ocet śliwkowy, Król Gabriela PHU Zagroda Królów, Brzeście, powiat skarżyski
  7. Chleb kielecki pszenno-żytni, Halina Bożena Dobrowolska, Piekarnia R. Dobrowolski, Kielce
  8. Chleb mąchocki, Noga Ernest Piekarnia, Ernest Noga, Mąchocice Kapitulne, powiat kielecki
  9. Tort czekoladowo-orzechowy z Rżuchowa, Monika Pasterczyk, Pracownia Tortów Artystycznych Kraina Tortów, Rżuchów, powiat opatowski
  10. Obwarzanki skoszyńskie, Mirosław Sala, Nowy Skoszyn, powiat ostrowiecki
  11. Miód pitny „Mirsa” – trójniak, Sławomir Surdy, Gospodarstwo Pasieczne „Mirsa”, Mirzec, powiat starachowicki 
  12. Lody Pani Olender z Donos, Bożena Malara, Koło Gospodyń Wiejskich Donoskie Gosposie” Donosy, powiat kazimierski


Wyróżnienia:

  1. Kaszanka z Klonowa – Furmańczyk Dariusz ”DEF” Produkcja wyrobów z mięsa, Klonów, powiat skarżyski
  2. Weki mięsne-konserwa wiejska – Kopeć Mirosława, Tarłów, powiat opatowski
  3. Ser podpuszczkowy z Pakuł – Król Aneta Sery Anety i Jana, Pakuły, powiat konecki
  4. Gruszka klapsa w słodkiej zalewie – Sidor Anna Stowarzyszenie Razem Dla Leszczkowa, powiat opatowski
  5. Trzemecki sos pomidorowy – Kaczmarzyk Lucyna, Wólka Trzemecka, powiat ostrowiecki
  6. Chleb na maślance z Lipnika – Maciąg Marek PPH Piekarnia Lipnik, powiat opatowski 
  7. Mąka gryczana z Antoniowa – Sulima Iwona, Antoniów, powiat ostrowiecki
  8. Osiecki olej rzepakowy – Wiącek Mirosław, Suchowola, powiat staszowski
  9. Chrust – Wilk Krystyna Stowarzyszenie „Zalejowa-Piękna i Zdrowa”, Chęciny, powiat kielecki
  10. Lecznicza „Piniówka” – Gręda Małgorzata Koło Gospodyń Wiejskich Wola Żydowska i Żydówek Wola Żydowska, powiat pińczowski
  11. Nalewka Tarninówka – Marzec Halina, Duranów, powiat opatowski 
  12. Wino gronowe SIBEMUS Płochocka Barbara Winnica Płochockich, Daromin, powiat sandomierski


Wręczenie nagród laureatom:


Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez:

  • Marszałka Województwa Świętokrzyskiego,
  • Jednostkę Certyfikującą PNG Sp. z o.o. Cisów,
  • Agencję Rynku Rolnego,
  • MAKRO Cash & Carry Polska w Kielcach,
  • Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Kielcach
  • Świętokrzyską Izbę Rolniczą.


Laureaci konkursu „Najlepszy Produkt Tradycyjny Regionu Gór Świętokrzyskich”

  1. Zagajnicki Koziarz, Marcin Kutera, Gromadzice, Ostrowiec Świętokrzyski 
  2. Salceson z Okóła, Jerzy Walczyk, Okół, powiat ostrowiecki
  3. Kiełbasa swojska opatowska, Marek Kędziora, Ubój i Przetwórstwo Mięsno-Wędliniarskie, Opatów 
  4. Chleb na maślance z Lipnika, Marek Maciąg, PPH Piekarnia Lipnik, powiat opatowski
  5. Tort czekoladowo-orzechowy z Rżuchowa, Monika Pasterczyk, Pracownia Tortów Artystycznych Kraina Tortów, Rżuchów, powiat opatowski


Nominację do ogólnopolskiego tytułu "Perła 2016”

 

  1. Szynka z Klonowa, „DEF Furmańczyk Dariusz”, Produkcja wyrobów z mięsa, Klonów, powiat skarżyski
  2. Dziabana bułka z Wąchocka, Sławomir Sajecki, Piekarnia Wąchock, powiat starachowicki
  3. Szczupak „Pomykowski” z Bud, Grzegorz i Teresa Wójcicki, Gospodarstwo Rybackie „Budy”, Służów, powiat buski

 

Anna Michalska

Galeria:

 Fotografie: Elżbieta Musiał