23 Styczeń 2018    |    Maria, Ildefons, Rajmund

menu górne

 • ASF

  UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

 • SIR

  Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

 • Hotele SODR

  Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

 • Zapraszamy do SODR

  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Błąd
 • insufficient image data in file `/home/sodr/ftp/www/cms1.5/jupgrade/images/stories/2015/Kiermasz_Ogrodniczy_Eden/preview/150x110/01. Kiermasz Ogrodniczy Eden w Lublinie.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1039

Kiermasz Ogrodniczy Eden w Lublinie

insufficient image data in file `/home/sodr/ftp/www/cms1.5/jupgrade/images/stories/2015/Kiermasz_Ogrodniczy_Eden/preview/150x110/01. Kiermasz Ogrodniczy Eden w Lublinie.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1039

Kiermasz Ogrodniczy Eden w LublinieRozpoczęła się wiosna, a wraz z nią sezon ogrodniczy. Aura sprzyja wiosennym porządkom na działkach, balkonach i w ogródkach. Chcąc zadbać o piękny ogród, wzbogacić go nowymi roślinami i zaczerpnąć fachowych informacji, 25 kwietnia 2015 roku grupa aktywnych kobiet z powiatu sandomierskiego uczestniczyła w Kiermaszu Ogrodniczym Eden. W poszukiwaniu inspiracji i estetycznych doznań panie odwiedziły również Ogród Botaniczny UMCS i mieszczący się tam Dworek Kościuszków.


Kiermasz Ogrodniczy Eden to największe tego typu wydarzenie na Lubelszczyźnie. Zwiedzający mieli możliwość skorzystania z porad profesjonalistów oraz poznania najnowszych trendów w ogrodnictwie. Wystawcy prezentowali wyjątkowe rośliny, niezbędne akcesoria i artykuły ogrodnicze, meble ogrodowe, huśtawki, kominki itp.

Targom towarzyszyła konferencja z udziałem zawodowców i ludzi nauki pod tytułem: „Rolnictwo ekologiczne – nauka i praktyka”. Patronatu udzielili: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałek Województwa Lubelskiego.

W tym samym czasie w Targach Lublin odbył się Kiermasz Zdrowie i Uroda oraz Targi Styl 50+.


Edyta Juda
Dział PWGDiA

Galeria:
{gallery}2015/Kiermasz_Ogrodniczy_Eden{/gallery}