23 Styczeń 2018    |    Maria, Ildefons, Rajmund

menu górne

  • ASF

    UWAGA! AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ

  • SIR

    Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

  • Hotele SODR

    Nasze hotele w Modliszewicach i Sandomierzu zapraszają

  • Zapraszamy do SODR

    Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza 

Najlepsze regionalne produkty żywnościowe województwa świętokrzyskiego wybrane

Finał regionalny XV edycji ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”14 czerwca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się finał regionalny XV edycji ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Zakwalifikowanych zostało do niego 53 z 68 zgłoszonych produktów. Jury, pod przewodnictwem koordynatora krajowego Konkursu Izabelli Byszewskiej, oceniało ich jakość, tradycyjne receptury i sposób podania. Wszystkie produkty były bardzo starannie przygotowane i ciekawie wyeksponowane, co sprawiło, że konkurs był na bardzo wysokim poziomie.


Laureaci konkursu
„Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2015


Kategoria I. Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego

1. Podkategoria "Produkty i przetwory mięsne"

    Nagrody główne:
    1. Szynka z Klonowa
        Produkcja wyrobów z mięsa „DEF Furmańczyk Dariusz”
        Klonów, powiat skarżyski

    2. Kiełbasa swojska z Okoła
        Jerzy Walczyk
        Okół, powiat ostrowiecki

Wyróżnienie:
1. Słoik kiełbasiany
    Produkcja Wędlin Wiejskich
    Piotr Brożyna
    Porąbki, powiat kielecki


2. Podkategoria "Produkty i przetwory z ryb"

    Nagroda główna:
    1. Karp królewski z Bud
        Gospodarstwo Rybackie „Budy”
        Grzegorz Wójcicki
        Służów, powiat buski


3. Podkategoria "Produkty mleczne"

    Nagroda główna:
    1. Ser gospodarski z Podłazów
        Serownia Podłazy
        Beata Bardzyńska
        Piotrów Podłazy, powiat kielecki


4. Podkategoria "Miody"

    Nagroda główna:
    1. Miód mniszkowy napękowski
        Pasieka Rodzinna „Miody Napękowskie”
        Marta i Ireneusz Bęben
        Napędów, powiat kielecki

Wyróżnienie:
1. Miód nawłociowy
    Mateusz Zygmunt
    Gospodarstwo Pasieczne „Pasieka wędrowna”
    Łążek, powiat sandomierski

Kategoria II. Produkty regionalne pochodzenia roślinnego

1. Podkategoria "Przetwory owocowe"

    Nagroda główna:
    1. Konfitura z wiśni nadwiślanki
        Sad Danków
        Agata i Dawid Piechota
        Danków, powiat włoszczowski

Wyróżnienia:
1. Konfitura z czarnej porzeczki
    Gospodarstwo Sadownicze
    Andrzej Chorab
    Słupcza, powiat sandomierski
2. Powidła po donosku
    Koło Gospodyń Wiejskich „Donoskie gosposie”
    Donosy, powiat kazimierski


3. Podkategoria "Produkty zbożowe"

    Nagrody główne:
    1. Dziabana bułka z Wąchocka
        Piekarnia Wąchock
        Sławomir Sajecki
        Wąchock, powiat starachowicki
    2. Chleb żytnio-razowy z czarnuszką z Bodzentyńskiej
        Piekarnia Bodzentyńska
        Ewelina Radziejewska
        Kielce

Wyróżnienie:
1. Chleb piekoszowski – pszenno-żytni na zakwasie
    Zakład Piekarniczy Tomasz Majka
    Piekoszów, powiat kielecki


4. Podkategoria "Wyroby cukiernicze"

   Nagroda główna:
   1. Bułeczka z cukrem z Rudy Malenieckiej
       Piekarnia u Szewczyka
       „Naturoftaste” Sp. z o.o. Michał Szewczyk Robert Kośmider
       Ruda Maleniecka, powiat konecki

Wyróżnienie:
1. Starodawny piernik Bronki Majchrzonki
    Koło Gospodyń Wiejskich Szarbkowsko-Chrabkowskie
    Szarbków, powiat pińczowski



Kategoria III. Napoje regionalne

1. Podkategoria "Napoje bezalkoholowe"

   Wyróżnienie:
   1. Naturalny sok tłoczony jabłko z rokitnikiem
      Gospodarstwo Sadownicze J@BUSKO.PL  
      Elżbieta Pytel
      Kielce


2. Podkategoria "Napoje alkoholowe"

   Nagroda główna:
   1. Wino gronowe białe półsłodkie SANDOMIRIUS
       Winnica Sandomierska Marceli Małkiewicz
       Góry Wysokie, powiat sandomierski

Wyróżnienia:
1. Rose – wino gronowe, różowe, półsłodkie
   Winnica Nad Jarem Sylwia Pachura
   Złota, powiat sandomierski
2. Mirabelówka pińczowska
    Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich „Skowronianki”
    Skowronno Dolne, powiat pińczowski


Kategoria IV. Inne produkty regionalne

  Nagroda główna:
  1. Lody truskawkowo-śmietanowe od Trepki
      Kawiarnia „Tradycja” Kinga Trepka
      Nowa Słupia, powiat kielecki

Wyróżnienie:
1. Farsz z gęsich żołądków
    Gospodarstwo Agroturystyczne „Daleko od Szosy”
    Brody, powiat kielecki

Zdobywcy nagród głównych we wszystkich podkategoriach w finale konkursu NKD 2015:


Zdobywcy wyróżnień w finale konkursu NKD 2015:


Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody krajowej „Perła” 2015 następujące produkty:

  1. Ser kozi zakamieński
    Agnieszka Kobryń „Farma Jaga”
    Bogucice Drugie, powiat pińczowski

    Ser kozi zakamieński

  2. Powidła ze śliwki węgierki  
    Sad Danków
    Agata i Dawid Piechota
    Danków Duży, powiat włoszczowski

    Powidła ze śliwki węgierki

  3. Kasza gryczana palona
    Iwona Sulima
    F.P.H  JAMAG
    Antoniów, powiat ostrowiecki

    Kasza gryczana palona

Przebieg finału Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” 2015: